תיקון ניאגרות סמויות

תוכן עניינים

תיקון ניאגרות סמויות – איך ועם מי?

במידה ועשינו את הבחירה העיצובית של התקנת ניאגרות סמויות, חשוב לוודא שהן יותקנו כראוי. התקנה לא מקצועית של ניאגרה סמויה היא לא רק מתכון לאסון, אלא גם מתכון להוצאה כלכלית לא קטנה, על תיקון ושיפוץ הצנרת.

אז מה צריך לדעת על תיקון ניאגרות סמויות ולמה בכלל כדאי להתקין כאלה מלכתחילה?

מהן ניאגרות סמויות

ניאגרה היא בעצם כלי ההדחה של מי האסלה ולרוב אנו מכירים שהיא נמצאת ממש מאחורי זו האחרונה. בשנים האחרונות קיים טרנד עיצובי חדש שבו הניאגרה מותקנת בתוך הקיר מאחורי האסלה והיא בעצם בלתי נראית לעין.

הדבר מאפשר עיצוב הרבה יותר נקי וקלאסי כמו גם הפחתה בצורך בניקיון ותחזוקה של האזור כולו.

יחד עם זאת, חשוב לדאוג להתקנה נאותה ותקינה, היות וכשל התקנה יכול להוביל לנזקים גדולים לצנרת שלא נוכל בהכרח להסדיר לבד, היות והניאגרה היא תוך קיר ולא בחוץ.

אילו סוגי ניאגרות סמויות יש

סוגי ניאגרות סמויות הן בעיקר שונות במהותן מבחינת חברת הייצור ומנגנון הפעולה וההדחה. שוני יותר מהותי קיים בסוג האסלה המחוברת לניאגרה, היות וכיום מקובל להתאים לניאגרה סמויה גם אסלה מרחפת.

ישנן לא מעט חברות ידועות המייצרות ניאגרה סמויה, דוגמת ויטרה, פלאסון, גבריט ועוד רבות אחרות.

מי יכול לבצע תיקון ניאגרות סמויות

כפי שציינו, התקנה, כמו גם תיקון של ניאגרות סמויות במידה וההתקנה הראשונית הייתה לקויה, היא חשובה ביותר. התקנה ותיקון איכותיים ומקצועיים מבטיחים שלא נצטרך לבזבז הרבה כסף וזמן על שיפוצים, שבירת קירות ובעיקר החלפה של חלקים כל כך יקרים.

חברת ברדנית בע”מ היא חברה המתמחה מזה שנים רבות בתיקון נזקים שנעשו בעת התקנה שגויה של ניאגרה סמויה, כמו גם ייעוץ בנוגע לרכישה של ניאגרה שהכי נכונה לכם, מחברה מקצועית בלבד.

לסיכום

ההחלטה לעבור לניאגרה סמויה בחדרי השירותים שלנו, היא החלטה עיצובית חכמה מאד. היא מאפשרת מראה יוקרתי ומודרני כמו גם הפחתה בצורך לנקות ולתחזק את האזור. במקביל, חשוב לוודא בעת ההתקנה שהמתקין שלנו מורשה וכי הניאגרה שנבחרה היא באמת איכותית.

במידה ונפלנו קורבן להתקנה לקויה, מומלץ לבצע תיקון ניאגרות סמויות עם ברדנית בע”מ ובכך להיות בטוחים שכאן נגמרו הסרטים וכאבי הראש בנושא.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button