שרברבים בהסדר

תוכן עניינים

שרברבים בהסדר עם הביטוח

בתקופות עכשוויות, אנשים שואפים ללא הרף למצוא דרכים לשפר את תנאי החיים שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא לקבל את שירותי האינסטלציה הטובים ביותר. עם זאת, זה דורש כסף; תיקון או התקנת צינורות יכול להיות די יקר. בענף הביטוח עובדים שרברבים בהסדר, לכן חלק מבעלי בתים בוחרים בתוכניות ביטוח דירה אשר יכולות לעזור לך לשלם עבור תיקונים או שיפורים אלו לאורך זמן גם כן! תכניות אלו מספקות לבעלי הנכסים שרברבים בהסדר, כאשר השרברב מגיע כדי לאבחן בעיות אינסטלציה ולתקן אותן. שרברב יכול גם להעניק סיוע בתחזוקת אביזרי האינסטלציה של הנכס; הוא עשוי להתקין צינורות חדשים, להחליף שבורים או לתקן נזילות. ביטוח דירות זה מעניק כיסוי מפני כל נזק לרכוש שלכם לרבות אסונות צנרת. לדוגמה, אם התפוצצו לכם הצינורות, תוכלו להגיש תביעה לחברת הביטוח והם יעזרו לכם לתקן את התקלה עד גבול מסוים בשנה.

עבור בעלי בתים רבים, הרעיון להתמודד עם צינור שבור או ביוב סתום יכול להיות מרתיע למדי. פחד זה מתגבר רק כאשר מתעורר מצב חירום עקב התרחשויות מצערות אלו. עם זאת, חברת ביטוח אחת עשויה לספק נוחות מסוימת על ידי מתן שירותי אינסטלציה במקום רק לכסות נזקים שנגרמו כתוצאה מבעיות אלו באמצעות פוליסות ביטוח רכוש.

שירותי אינסטלציה

כאשר בעל נכס שוכר את שירותיו של אינסטלטור, ביטוח מטעמו אמור לכסות את ההוצאות, אך הוא אחראי לכל החיובים הנלווים. האינסטלטור יסייע בתחזוקה או בשיפוץ הנכס, אך בעל נכס עשוי להזדקק לסיוע של קבלן אינסטלציה גם כאשר יש צורך בפרויקט נרחב, למשל במהלך עבודות שיפוץ הכוללות אינסטלציה למטבח, אינסטלציה לכיור וכו’. הצנרת לכיור היא מרכיב חיוני למטבח או חדר רחצה מתפקד. אינסטלציה לכיור אולי נראית כמו עבודה פשוטה אבל יש הרבה שלבים שצריך לבצע כדי שהיא תעבוד כמו שצריך. כמו כן, אינסטלציה למטבח מצריכה הבנה מעמיקה של מבנה ותפקודם של צנרת ואביזרים נוספים וכן יכולת לתכנן ולבצע את ההתקנה והתחזוקה של רכיבים אלו.

חברת הביטוח לרוב תעודד שרברבים בהסדר לערוך בדיקה ודיווח על הנזק לפני ביצוע תיקונים. אם הנזק מוערך כחמור ויקר, הרי שחברת הביטוח עלולה לסרב לשלם עבור התיקונים. הסיבה לכך היא שהם עלולים לראות בכך מקרה של “נזק קיים” ולכן אינו מכוסה במסגרת הפוליסה שלהם. אם זה יקרה, אתה עלול למצוא את עצמך עם חשבון אינסטלציה גדול; אך ניתן להימנע מכך על ידי פנייה לייעוץ של ספק שירותי אינסטלציה מומחה לפני חתימה על משהו. להלן מספר שירותים מוצעים של אינסטלטור ביטוח;

– תיקוני אינסטלציה ביתיים, התקנה ותחזוקה שוטפת.

– ניקוי ניקוז ושטיפת ברז.

– החלפת קו ביוב, תיקון והתקנה.

– שירות והתקנה של מחממי מים.

– שירותי איתור נזילות.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button