שליכט צבעוני דמוי בריקים

תוכן עניינים

מהו שליכט צבעוני ולמה כדאי לכם להוסיף אותו לבית?

שליכט צבעוני דמוי בריקים הוא חומר חיפוי וציפוי לקירות חיצוניים ופנימיים. החומר הינו אקרילי והוא גמיש יחסית לחומרי יישום אחרים. ניתן למצוא את השליכט הצבעוני ברמות גימור שונות כמו רמת גימור עדינה, בינונית וגסה. השליכט מיושם על שכבת הטיח של הקיר החיצוני או הפנימי והוא עמיד בצורה מושלמת גם בתנאי חוץ. שימוש בחומר איכותי במקרה זה הוא חשוב ביותר בכדי למנוע סדקים בשליכט ולהינות ממנו לשנים רבות עם מעט מאוד תחזוקה שוטפת.

יישום שליכט צבעוני בטון

יישום של שליכט צבעוני בטון מונע סדקים בקירות היכולים להופיע עקב תזוזה של הקרקע וכאשר מדובר על קיר חיצוני, גם למנוע כניסה של מים לקירות הפנימיים במבנה שלכם. הטקסטורה המיוחדת של השליכט מביאה איתו יתרונות רבים לעיצוב הקיר והחלק החיצוני של הבית וניתן ליישם אותו בפעם אחת לתקופה של שנים רבות ללא צורך בחידוש השליכט. אם אתם מחפשים חומר איכותי אשר עמיד בפני פגעי מזג האוויר ליישום על מבנה בטון, השליכט במקרה זה הוא הפתרון המושלם והמועדף עבורכם.

חיפוי קירות לוילות ובתים צמודי קרקע

לעיתים רבות, חיפוי של קיר חיצוני לטשטוש פגמים בקיר ובמבנה, הוא הפתרון האופטימלי ליצירת עיצוב מרשים למבנה ושמירה על הקירות לשנים ארוכות. בנוסף לכך, יישום החיפוי באמצעות השליכט יחסוך לכם בצורה משמעותית את ההוצאות על חידוש הקירות החיצוניים. המגוון רחב של צבעים ודוגמאות הקיים היום לשליכט, מאפשר לכם לעצב את החלק החיצוני של הבית שלכם בצורה קלה ומהירה במיוחד. עם זאת, מומלץ לתת לאנשי מקצוע מיומנים לבצע את יישום השליכט ואת הבחירה של חומר הגלם בכדי לספק לכם תוצאה מושלמת לשנים רבות קדימה.

שליכט צבעוני דמוי בריקים באיכות מעולה

מתלבטים האם ליישם שליכט צבעוני דמוי בריקים? רוצים לראות דוגמאות ליישום של שליכט איכותי צבעוני לבית? זה הזמן לפנות לחברת ברדנית בע”מ המספקת לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום השיפוצים וחידוש מבני בטון. צוות החברה מורכב ממומחים בתחום הצבע והטיח אשר יבנו עבורכם תוכנית עבודה מסודרת לחידוש כל הקירות הפנימיים והחיצוניים של הבית במחיר הוגן ומותאם לתקציב שלכם.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button