שיקום נזקי מים בבתים

תוכן עניינים

אין ספק כי מים הם מקור החיים ומשמשים אותנו באופן תדיר במהלך חיי היום יום אך לעיתים הימצאותם בכמות גדולה כתוצאה מהצפה וכדומה, מצריכה פעולות שיקום נזקי מים בבתים.
לא פעם קורה כי עקב נזילות, בעיות בצנרת ישנה או כזו שלא הותקנה בצורה נכונה, הצפות מי ביוב, מי גשמים או איטום לא נכון של הדירה, מים רבים חודרים אליה וגורמים לנזק רב.
טיפול בנזקים אלו מצריך ידע ומיומנות בתחום על מנת לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה וכן לבצע מספר שלבים לשאיבת המים וייבושם.
אנו בחברת ברדנית, מציעים ללקוחותינו, בין יתר השירותים שלנו, שירותי שיקום נזקי מים בבתים תוך שימוש בכלי עבודה מתקדמים והקפדה על מתן שירות מקצועי, הוגן ואדיב בכל פנייה.

שירותי שיקום נזקי מים

להצפה בבית ישנן השלכות רבות, מעבר לנזק שיכול להיגרם לתכולת הדירה ולתשתיות, במקרים מסוימים הצפות גורמות לרטיבות מתחת ומעל רצפות הבית וכן יכולה להגיע עד הקירות- מצב הגורם להיווצרות של רטיבות ועובש היכולים לגרום לבעיות בנשימה ומסכנות את בריאות הנמצאים בחלל. במקרים אלו, מוטב לפנות לחברת ברדנית, המציעה מגוון פתרונות שיקום נזקי מים בבתים, החל משלב איתור הליקויים ועד לתיקון הבעיה, ייבוש וטיפול ברצפות והקירות שניזוקו. עלויות שיקום הצפה משתנות בהתאם למורכבות הליקויים שנוצרו ולבעיה שגרמה להצפה כך שחשוב לבצע הערכת נזקים על ידי בעל מקצוע וזאת על מנת לערוך הצעת מחיר מותאמת.
במקרים של הצפה חשוב להבין כי טיפול מדויק ומהיר בבעיה, יאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם מהר ככל הניתן בידיעה כי הבעיה נפתרה על הצד הטוב ביותר.

השירותים שאנו מציעים

עם ניסיון של מעל 15 שנה בתחום, אלפי פרויקטים קטנים וגדולים, חברת ברדנית מתמחה במתן מעטפת שירותים כוללת לעבודות שיקום נזקי מים בבתים.
אנו מציעים ללקוחותינו שירותי שיפוצים ועבודות גמר, אינסטלציה, חשמל, גבס, טיח וצבע, התקנת תקרות אקוסטיות, רצפות ומצלמות כאשר כל עבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מומחים בעלי ידע וניסיון.
חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח ושמה לה למטרה לספק לכל לקוח פתרונות מתקדמים תוך עמידה בתנאי הצעת המחיר שניתנה ולוחות הזמנים שנקבעו.
כחלק מהרצון להעניק לכל לקוח שלנו שירות מקצועי ואדיב, שירות הלקוחות שלנו הנמצא בקשר ישיר עם הצוותים בשטח, זמין עבורכם לכל שאלה שעולה בטרם ובמהלך הפרויקט.
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים וליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר בהתאמה אישית.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button