שיקום דירה לאחר שריפה

תוכן עניינים

איך נעשה שיקום דירה לאחר שריפה

לצערנו, לא משנה כמה נמגן את הבית נגד שריפה, תאונות תמיד יכולות להתרחש מלית ברירה, ויכול להיגרם נזק לחלק או כל הרכוש בעת השריפה, אך לא בהכרח למבנה. במידה ואכן היה לנו מזל ונשארה דירה לשקם ולא היו גם נפגעים בנפש, אז יצאנו בזול וכעת הגיע הזמן לראות כיצד נוכל לעשות שיקום נזקי שריפה לבתינו האהוב.

מהו שיקום בית

שיקום בית בא לטובתנו כאשר בית ניזוק משריפה, או מכל מקרה קיצוני אחר, אך הוא נקבע בתור כשיר מספיק על מנת לעבור הליך שיקום מלא, המורכב מכמה שלבים. במסגרת ההליך מעורבים מספר גורמי מקצוע שקובעים אם הבית בטוח בכלל לכניסה. אם כן מתחיל תהליך הדרגתי שבאמצעותו הוא יוכר ככשיר גם למחייה.

מה כולל שיקום מבנים לאחר שריפה

במסגרת הליך שיקום נזקי שריפה, לאחר שייקבע שהבית בטוח לכניסה, יתחיל הליך איטי של שיקום. השיקום כולל בהתחלה ניקוי יסודי של פיח ושאריות אשפה שניזוקה בשריפה על מנת לוודא שאין חומרים מזיקים בבית.

לאחר מכן, נמשיך לחלק אולי הכי חשוב במסגרת שיקום מבנים לאחר שריפה, והוא מזעור הנזקים. משמע, ייכנס צוות שיתחיל לטפל בסכנות שונות בבית כמו עובש, חלודה וטחב, שלא היה ניתן להוציא ברמה הבסיסית קודם לכן. במקביל תתבצע שאיבה וייבוש של מים ורטיבות, כדיי להבטיח במהרה ששום חלק מהבית לא יבוא ליידי קריסה בשלב השיקום, או חלילה לאחר מכן.

לבסוף, נתחיל בטיפול האסתטי של החזרת הדירה למצב מספק למגורים. חלק מההליך יכלול הסרת כתמים, צביעת קירות ובנייה מחודשת של רהיטים בסיסיים.

מי יכול לבצע שיקום דירה לאחר שריפה

שיקום דירה לאחר שריפה חובה לעשות עם צוות מקצועי ומורשה בלבד. חשוב לזכור שמדובר בשיקום של מבנה לא קטן וכל טעות לא מקצועית עלולה להוביל לעוד תאונה מצערת. לכן, ברדנית בע”מ באים בדיוק במטרה לשקם באופן תקין ובהליך מבוקר, כל דירה ובית שניזוקו עקב שריפה.

לסיכום

דירה ששרדה שריפה היא מצד אחד עצב גדול ומן הצד השני גם נס, היות וזה אומר שיש סיכוי שנוכל לחזור לביתנו האהוב. שיקום דירה לאחר שריפה הוא אכן הליך אפשרי, אשר מומלץ לעשות בשיתוף מבוקר עם ברדנית בע”מ.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button