שיקום בתים לאחר שריפה

תוכן עניינים

זקוקים לשירותי שיקום בתים לאחר שריפה? מחפשים חברה שתוכל להחזיר את הבית שלכם לקדמותו? לחברת ברדנית יש את כל הפתרונות עבורכם.
אין ספק ששריפות הן אחד מן האסונות הקשים ביותר שאדם יכול לחוות ולצערנו לעיתים לא ניתן להימנע מהן והנזק שהן גורמות.
נכס אשר עבר שריפה מצריך טיפול מיידי ומדויק על מנת לאתר את כלל הליקויים שנוצרו עקב השריפה ולחדש את הבית מאפס, הן מבחינת תשתית והן מבחינה ויזואלית.
עבודה מקצועית של שיקום בתים לאחר שריפה כוללת ניתוח של הנזקים שנגרמו לדירה ותכנון כל העבודות שיש לבצע על מנת להשיב את הנכס למצב ראוי למחייה בו.
אנו בחברת ברדנית, מתמחים במתן שירותי שיקום בתים לאחר שריפה תוך הקפדה על עבודה מקצועית, שירות אמין ומחירים משתלמים לכל לקוח.

תהליך שיקום בתים לאחר שריפה

כאמור, השלב הראשוני בתהליך הוא ביצוע הערכת נזקים, שלב שיאפשר להעריך את מורכבות העבודה תוך התייחסות לבטיחות המבנה ובעיות פיח ועובש המהוות סכנה בריאותית.
לאחר הערכת הנזקים, יחל תהליך פינוי כל הפסולת מהדירה כהכנה לעבודות השיפוצים שיבוצעו בשלבים הבאים בהתאם לצורך הנדרש.
בשלב הבא יבוצעו עבודות שונות דוגמת תיקון סדקים, צביעת קירות, הקמת תשתיות חשמל, ריצוף, אינסטלציה ואחרות בהתאם להיקף הנזק שנגרם.
אין ספק ששיקום מסוג זה מצריך ידע וניסיון בתחום ולכן אנו ממליצים על בחירת בעל מקצוע המתמחה במתן שירותים אלו שיוכל לספק לכם את כלל השירותים הנדרשים.
כשמאחורינו אינספור פרויקטים של שיקום בתים לאחר שריפה, ברשותנו כל הידע המקצועי, ניסיון והכלים המתאימים לביצוע פרויקטים אלו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

מעטפת שירותים כוללת במקום אחד

אירוע שריפה הוא קשה ולעיתים קשה לדמיין איך הבית ששרוף כולו יכול לחזור להיות בית תקין, נעים ואסתטי, אך אין לכם מה לדאוג, זה אפשרי בהחלט!
חברת ברדנית פועלת בתחום השיפוצים ועבודות גמר כבר מעל 15 שנה ואנו מספקים ללקוחותינו מעטפת שירותים כוללת במקום אחד תוך הקפדה על יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל התהליך.
אנו מתמחים בעבודות בטון, גבס, טיח וצבע, חשמל, אינסטלציה ועוד כך שלקוחותינו נהנים מקבלת כל השירותים מספק אחד אשר מבצע ומנהל את הפרויקט עבורם.
כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח כך שגם במקרים של שיקום בתים לאחר שריפה נוכל להתאים לכם פתרונות בהתאם לסוג הביטוח שברשותכם.
הצוות המקצועי שלנו יבצע בקרת נזקים, תכנון ושיקום אופטימלי, איתור ליקויים ושיפוץ משלים וכל זאת תוך התחייבות לעמידה בהצעת המחיר ובזמני הפרויקט.
טיפול ושיקום של נכס לאחר שריפה חייב שייעשה בהקדם האפשרי ולכן אם הבית שלכם נשרף אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר בהתאמה אישית.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button