שיפוצניקים בהסדר ביטוח

תוכן עניינים

שיקום דרך הביטוח

בעלי נכסים יכולים לרכוש ביטוח במיוחד כדי לכסות את עלות התיקונים אם הרכוש שלהם ניזוק מכל מיני סיבות. כמו כן, הם יכולים לקבל כיסוי בגין אובדן הכנסה מדמי שכירות במקרה בו הם אינם מסוגלים להשכיר את רכושם לתקופה ממושכת עקב נזק, או בגין הפסקות עסקיות בהן הם מתקשים לפעול בגלל נזקים. ישנם גם אפשרויות ביטוח המכסות הוצאות מחיה כאשר בעל בית נעקר מביתו בגלל שניזוק מהצפה, שריפה וכו’. בנוסף, חברות אלו מציעות שיקום דרך ביטוח, כלומר, כיסוי כספי של שיפוצים ועבודות גמר בבית שניזוק עקב שריפה, שיטפון או נזק אחר. חברות הביטוח מספקת לשוכר רשימת שיפוצניקים בהסדר ביטוח. רכישת ביטוח יכולה להיות בעלת ערך רב בכל הנוגע לשיקום נכס או רכוש. פוליסת הביטוח תכסה את עלות השיקום, לכן זוהי דרך מצוינת לעמוד על הרגליים אם אסון יתרחש בבית או בעסק. בהתאם לפוליסה שנבחרה, הביטוח אינו בהכרח מיועד רק לאסונות טבע.

מדוע כדאי לי לעשות שיפוצים ועבודות גמר דרך הביטוח?

כאשר לוקחים משכנתא, מלווים רבים מתעקשים לעשות ביטוח לנכס. הסיבה לכך היא שאם הלווה יעמוד במחדל והבית יוחזר, המלווה צריך לדעת שיהיה כסף לשלם עבור כל תיקונים או עלויות אחרות שיתרחשו כתוצאה מכך. בהסדר שבו ניתנה לאדם משכנתא על רכושו שלו, משמעות הדבר היא שהוא אחראי על פי דין לכל עבודה הדרושה כתוצאה מנזק או הידרדרות. במקרה זה, מקובל שהמלווה עושה ביטוח כנגד אחריות זו, כיוון שהוא לא רוצה להפסיד את ההשקעה שלו למקרה שמשהו ישתבש.

סיבה נוספת לכך שבעלי נכסים מחליטים לעשות ביטוח על הנכס הכולל שיפוצניקים בהסדר ביטוח אשר יבצעו עבורם שיפוצים ועבודות גמר, היא בכדי לסיים לשפץ בית על מנת למכור אותו מחדש בעזרת חברת ביטוח. החברה תישא בעלות השיפוץ והגימור, ולאחר מכן תחזיר את הכסף הזה כשהנכס יימכר שוב. הרעיון של הפרויקט הזה הוא שהוא יימכר במחיר גבוה יותר.

כמו כן, חברות הביטוח דואגות לשרברבים מקצועיים שדואגים להקפיד על מספר כללים חשובים, כאשר הלקוח מבקש שיקום דרך ביטוח, כגון;

– הקפדה על תקינות המבנה.

– לפקוח עין על כל תיקון או תחזוקה שצריך לעשות.

– הבטחת הבניין בטוח ונטול מפגעים עבור הדיירים והמבקרים כאחד.

– הבטחת עמידה בחקיקה ובקודים של פרקטיקה רלוונטיים, כגון תקנות בטיחות אש, תקנות בריאות ובטיחות, חקיקה להגנת הסביבה וכו’.

שיפוצניקים בהסדר ביטוח יכולה להועיל מאוד לעסק או לבית שלך. התהליך קל ושקוף, חוסך זמן וכסף, והחלק הכי טוב הוא שאתה לא צריך לעשות שום עבודה!

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button