שיפוצים ואיטום גגות ברמת גן

תוכן עניינים

גרים באזור רמת גן? גג הבית שלכם זקוק לאיטום?

כל גג צריך לעבור איטום כל מספר שנים, בהתאם לסוג הגג, גודל הגג וסוג החומר המשמש לאיטום. עבודות איטום מספקות מענה ייחודי המאפשר למנוע כניסה של מי גשמים אל תוך מבנה הבית שלכם, בין אם מדובר על דירה בקומה עליונה בבניין ובין אם מדובר על בית פרטי. עבודות שיפוצים ואיטום גגות ברמת גן עם אנשי מקצוע מומחים בתחום, יכולות לספק לכם את המענה הטוב ביותר לטווח ארוך. באמצעות קבלן עבודות שיפוצים ואיטום תוכלו לקבל 4 דברים מרכזיים – אחריות על העבודה לתקופה מוגדרת מראש, חומרי גלם ברמה גבוהה ובעלי תו תקן, רמת מקצועיות בסטנדרט גבוה וגימור איכותי בעל רמת בטיחות גבוהה במיוחד.

מה כוללים עבודות האיטום לגג?

אנשי מקצוע המתמחים בעבודות שיפוצים ואיטום, פועלים במגוון רחב של דרכים בכדי לבצע איטום מיטבי לגגות. דבר ראשון שהם מבצעים הוא איתור נזילות ודליפות בכדי להבין מאיפה מגיעים המים החודרים לקירות ותקרת הבית. דבר שני שהם מבצעים הוא בניית תוכנית מותאמת לסוג וגודל הגג. בשלב זה, תצטרכו לבחור באילו חומרי גלם קבלן העבודות ישתמש, כגון זפת או יריעות ביטומניות. תוכלו לבחור את סוג חומרי הגלם על פי התקציב שלכם ותקופת האיטום הרצויה לכם לפני חידוש האיטום בפעם הבאה. חשוב לציין כי אם יש דודי שמש על הגג, יתכן וקבלן העבודות יצטרך להזמין אנשי מקצוע בתחום הדוודים בכדי להזיז את הדוד באופן זמני עד לסיום עבודות האיטום של הגג.

כל כמה שנים צריך לעשות איטום?

חידוש האיטום של גג הבית שלכם יתבצע על פי סוג הגג וחומר הגלם אותו יישמו על הגג לצורך האיטום. לדוגמא, אם בחרתם בעבודות איטום עם זפת, תדרשו לבצע איטום של הגג כל 5 שנים, וזאת בתנאי שדאגתם לסיוד הגג כל שנה לפני הקיץ. אם החלטתם לבצע איטום של הגג עם יריעות ביטומניות, תצטרכו לחדש את האיטום כל 10 עד 15 שנה (אם מדובר על איטום מתחת לריצוף, זה יכול להחזיק גם 20 שנה). אנחנו בחברת ברדנית מציעים לכם עבודות שיפוצים ואיטום גגות ברמת גן עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו, הפועל בתחום כבר למעלה מ-15 שנים ברציפות. אנחנו יכולים לספק לכם את כל סוגי עבודות האיטום ולהתאים אותם על פי התקציב שלכם.

שיפוצים ואיטום גגות ברמת גן – איך מתחילים?

בכדי להתחיל בעבודות שיפוצים ואיטום גגות ברמת גן בהתאמה לתקציב שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון שלנו המופיע באתר. אנחנו בחברת ברדנית מזמינים אתכם להצטרף למאות הלקוחות שלנו בכל רחבי הארץ שכבר נהנו משירותי איטום ללא פשרות, הכוללים שימוש בחומרי גלם מתקדמים ואיכותיים העומדים בכל התקנות הנדרשות.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button