קבלן שיפוצים

תוכן עניינים

קבלן שיפוצים הוא קבלן המתמחה בתיקון ושיקום מבני מגורים, מסחר ותעשייה. עבודתו של קבלן שיפוצים נעה בין נגרות לעבודות חשמל ועד בנייה.

מה תפקידו של קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים הם סוג מסוים של קבלן רשום במרכז. הוא לא רק בונה מבנים חדשים אלא גם משפץ ומתקן ישנים. הוא יכןל לעבוד על מבני מגורים ומסחר כאחד.

לרוב מוטלת עליו משימה כמו הוספת חדר לבית קיים או עיצוב וביצוע תוספת, הסבת סלון לחדר שינה או מטבח לחדר כביסה. פרויקטים אחרים שהוא עשוי לעסוק בהם יכולים לכלול תיקון נזקי מים או שריפה לרכוש קיים, המרת חומרי ריצוף או בנייה מחדש של מאפיינים כגון דלתות וחלונות.

משימה חשובה ביותר של קבלן שיפוצים היא התנהלות מול חברות הביטוח. הוא ידאג לניירת, לעיבוד ולניהול משא ומתן עם חברת הביטוח כדי לקבל מספיק כספים לשיקום.

בעיות שונות לקבלנים שונים

בעולם שיפוץ הבית, ישנם סוגים רבים ושונים של קבלנים. מקבלנים כלליים ועד שיפוצניקים, מקבלן נזקי אש ועד קבלן נזקי מים.

יש צורך בקבלן נזקי שריפות כאשר הייתה שריפה וישנם נזקים הזקוקים לתיקון, כגון פינוי נזקי עשן, שיקום מבנים, חיווט חשמלי והחלפת שטיחים שניזוקו עשן. קבלן נזקי מים מתקן נזקי מים לקירות ומשטחים פנימיים אחרים.

יש צורך בקבלן אינסטלציה כאשר הייתה נזילה, נזקי מים או שבירת צנרת בבית. וישנו צורך בקבלן חשמל כאשר הייתה בעיית חשמל, זה יכול לכלול חיווט חשמלי ומכשירי חשמל. אבל האם כולם רשומים במרכז?

קבלן רשום במרכז הוא קבלן הרשום במרכז למצוינות בבניה ועמד בדרישותיו לרישוי וביטוח. זה משהו שיש צורך לבדוק כשאתם מחפשים לשכור קבלן, כי זה אומר שהם נבדקו על ידי צד שלישי ככשירים לבצע עבודות בבתים.

לסיכום, נזקי מים, נזקי שריפה ונזקים אחרים יכולים להיות הרסניים עבור הבית או העסק שלך. זה המקום שבו קבלן שיפוצים יכול לעזור לך לחזור למסלול עם המומחיות שלו לא רק בבנייה אלא גם כקבלן לנזקי אש, כקבלן לנזקי מים ועוד.

מחפשים קבלן שיפוצים עבור ביתכם הפרטי או המשרד?

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא תשלום ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button