פרקט בכל הבית

תוכן עניינים

עם מי ואיך עושים פרקט בכל הבית

אי אפשר להתווכח עם העובדה שבשנים האחרונות ציפוי פרקט לרצפת הבית הוא טרנד חזק מאד, אך בעיקר יוקרתי ויפה מאד. פרקט מקנה לבית תחושת חמימות ויוקרה, לעומת אריחי רצפה קרים וגנריים. יחד עם זאת, עבודה שאינה איכותית, מבחינת הנחת פרקט ועיצובו, יכולה להביא לפרקט נפוח, מתקלף ופשוט מזיק למבנה הבית ונראותו.

אז איך נוודא שיש לנו פרקט בכל הבית שהוא איכותי ועמיד?

מהו פרקט

הנחת פרקט היא שיטת ריצוף עתיקה, שמקורה בעיקר בארמונות מלוכה בהם הוא הונח לאורך השנים ולכן הוא גם נחשב מסורתית כיוקרתי. מדובר בקורות עץ, לרוב עץ מלא או חומר דמוי עץ, שמחליפות את הריצוף הקלאסי שאנו מכירים. 

היתרון בפרקט הוא העובדה שהוא חמים למראה, ומחמם גם את האווירה בחדר. כמו כן, מאד קל נקות אותו ולתחזק אותו, בעיקר אם מתרחשות תאונות לא נעימות כמו שפיכת צבע, אוכל או נוזלים.

איפה הכי מומלץ לשים פרקט

ובכן, מקובל לשים בדרך כלל פרקט בכל הבית ואין הגבלה מסוימת. יחד עם זאת לרוב נראה פרקט בחדרים משפחתיים, כמו פרקט בסלון או בחדר השינה. לרוב לא מקובל לשים פרקט בחדר השירותים, המחסן או האמבטיה.

חשוב לוודא כי פרקט בחדרים, פרקט בסלון, ובעצם פרקט בכל הבית ללא הבדל, יונח בצורה מקצועית ומדויקת ביותר וכי הצבע המונח הוא אחיד לגמרי לשם שמירה על הרמוניה עיצובית. פרקט שלא יונח בצורה טובה יכול לגרום לתאונות מצערות, נזק לשאר הבית, או שיוכל להיהרס אם יישפך עליו נוזל, או כל דבר מזיק אחר.

איפה נמצא מתקין פרקטים באשדוד

כפי שציינו, התקנת פרקט בכל הבית צריכה להיעשות באופן מקצועי בלבד, כמו גם עיצוב הפרקט והכנתו מחומרים איכותיים ותקינים. לכן אם נחפש פרקטים באשדוד, או בכל עיר מדרום ועד צפון הארץ, נדע כי עם ברדנית בע”מ מצאנו את הפרקט הכי איכותי, ואת המתקין הכי מקצועי.

לסיכום

במידה ואנו מחפשים כיצד לחדש ולשדרג את פני הבית, במאמץ מאד קטן, אז דעו שלא חייב לרוץ לרכוש רהיטים חדשים. נוכל לחמם את האווירה ולשדרג את נראות הבית באופן יוקרתי בין רגע, עם הנחת פרקט בכל הבית, ובעיקר בחדרים האישיים והמשפחתיים.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button