עבודות ריצוף וחיפוי

תוכן עניינים

נמצאים בתהליך בניית בית? הגעתם לשלב הריצוף והחיפוי?

תהליך בנייה של בית חדש מורכב ממספר שלבים כאשר בכל שלב נדרשות פעולות לאיטום וסגירת התשתיות של המבנה. עבודות ריצוף וחיפוי הן חלק חשוב מעבודות הגמר של בניית הבית והם מהווים בסיס חשוב לעיצוב הכללי של הבית, הן מבחינת צבע והן מבחינת צורה וסוג חומר הגלם. שלב עבודות החיפוי והריצוף מחייב תכנון מעמיק של אנשי מקצוע ודיוק מירבי בפעולות העבודה. כאשר זה נוגע לריצוף, מדובר בדרך כלל על אריחים משיש או מאבן אשר מונחות על שטח הרציפה של הבית, בתהליך פילוס מקצועי. הריצוף יכול להיות שונה בין סוגים שונים של חדרים, כגון ריצוף הסלון וחדרי השינה לעומת ריצוף של חדרי המקלחת והשירותים.

עבודות חיפוי זכוכית וריצוף חדרי מטבח

סגנון העיצוב המודרני נכנס למטבחים הישראלים בעשורים האחרונים והוא מביא איתו שימוש בחומרי גלם איכותיים המחליפים חומרי גלם ישנים יותר. אחד מחומרי הגלם השימושיים היום הוא הזכוכית המחליף בחלק מהמטבחים המודרניים את אריחי הקרמיקה. עבודות חיפוי זכוכית מספקות מענה לקירות הנדרשים למיגון מפני מים. לוחות הזכוכית לחיפוי יכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים וצבעים ולספק מענה עיצוב מרשים וייחודי לחדר המטבח בבית שלכם. חומר גלם נוסף היכול להתאים לחיפוי בשלבי הבנייה של הבית שלכם הוא העץ. עבודות חיפוי עץ מתאימות הן לחלק הפנימי של הבית והן לחלק החיצוני וניתן לעצב עם לוחות העץ כל חדר בבית ובעיקר חדרים גדולים כמו חדרי שינה זוגיים וסלון. עבודות חיפוי עץ דרך חברה מקצועית יאפשרו לכם לשדרג את העיצוב של הבית בצורה מושלמת בשימוש חומרי גלם ברמה גבוהה שישמשו אתכם לשנים רבות קדימה

עבודות חיפוי שיש בהתאמה אישית

נהוג לחשוב שחיפוי השיש רלוונטי בעיקר לריצפה הפנימית של הבית, אך למעשה ניתן לבצע עבודות חיפוי שיש גם על קירות ומרצפות חיצוניות לבית בגינה ובשבילי הגישה לבית החדש שלכם הנמצא בבנייה. ניתן לבחור את הדגם של הריצוף בהתאמה אישית לטעם ולסגנון שלכם וליישם את אותו עיצוב שבחרתם על כל הריצוף בבית, או לשלב אותו עם צבעים ודגמים אחרים. 

עבודות ריצוף וחיפוי עם חברה מקצועית

להזמנת עבודות ריצוף וחיפוי בבניית בית חדש או בתהליך שיפוצים, צרו קשר עם חברת ברדנית בע”מ הנחשבת לחברה המובילה כיום בישראל בתכנון והקמת פרוייקטים לבנייה חדשה ולשיפוצים עם מיטב חומרי הגלם לבניית ריצוף וחיפוי לבית.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button