עבודות טיח חוץ

תוכן עניינים

הקירות החיצוניים של הבית זקוקים לטיח? הגעתם למקום הנכון!

אחד מעבודות החשובות ביותר בתהליך בנייה או שיפוץ הוא יישום של טיח לקירות החיצוניים של המבנה. עבודות טיח חוץ יכולות להתבצע גם כחלק מעבודות שיפוצים בתהליך איטום או חידוש קיר חיצוני של מבנה. הטיח משמש כחומר מקשר בין החלק הפנימי של הקיר לבין הצבע החיצוני שלו ויישום נכון שלו על גבי הקיר, ישפר את איכות המבנה בצורה משמעותית. בכל תהליך של טיוח קיר חיצוני אנשי המקצוע משתמשים ב-3 שכבות  – שכבת הרבצה עם חומר צמנטי, שכבה שנייה ליישור של הקיר ושכבה שלישית הקובעת את המראה הסופי של הקירות החיצוניים.

המטרות העיקריות של עבודות טיח

עבודות טיח מתבצעות בדרך כלל עבור 3 מטרות עיקריות – בידוד, קישור פנים הקיר לצבע ואיטום. הבידוד מתבצע באמצעות שכבת טיח בעובי של 3 מ”מ עד 10 מ”מ בהתאם לסוג הטיח. הבידוד המתקבל הוא בידוד תרמי ובידוד מרעש בזכות היכולת של חומר הטיח לכלוא מולקולות של אוויר. עבודת האיטום במקרה זה מטרתה למנוע כניסת נוזלים לחלק הפנימי של הקיר ואף למנוע מעבר של גרגירי אבק וחרקים. חשוב לציין כי הטיח מתבצע הן בחלק הפנימי של הקיר והן בחלק החיצוני שלו וכך למעשה משפר את איכות האיטום של הקירות. מלבד זאת, חומר הטיח הינו חומר פונקציונלי, המשמש לקישור בין הבלוקים הנמצאים בתוך הקיר לבין הצבע החיצוני של הקיר והוא יכול ליישר בליטות בקיר ולסתום חורים ואף חריצים קטנים מאוד לפני שלב הצביעה.

מה המחיר לעבודות טיח לקיר חיצוני?

המחיר של עבודות טיח חוץ מתבסס על גודל הבית שלכם (עבודת טיח למ”ר), אך ישנם משתנים נוספים הרלוונטיים לקביעת המחיר, כגון מצב הקירות החיצוניים, רמת האיטום הנדרשת לקיר ושיטת הטיוח הרצויה. בנוסף לכך, יתכן ויהיה הבדל במחירים בעונות שונות של השנה, מכיוון שמדובר בעבודה בחלק החיצוני של הקיר ובימים גשומים העבודה יכולה להתארך או להיות מורכבת יותר. אם אתם מעוניינים בעבודת טיח איכותית לקיר החיצוני של הבית שלכם, אנחנו בחברת ברדנית נשמח לספק לכם את צוות הטייחים המנוסה והותיק שלנו, המספק עבודות טיח למאות לקוחות מרוצים בכל שנה.

עבודות טיח חוץ – איך מתחילים?

על מנת שתוכלו להתחיל בביצוע עבודות טיח חוץ לבית שלכם, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בחברת ברדנית נתאם עבורכם ביקור ראשון בבית לבניית תוכנית מסודרת ליישום הטיח. הצוות שלנו מביא איתו ניסיון של קרוב ל-2 עשורים ברציפות והוא ידאג לבצע את העבודה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button