סוגי עבודות גבס

תוכן עניינים

מהו גבס וכיצד משתמשים בו

גבס הוא תרכובת מינרלית טבעית, הנכרה מהאדמה. זהו חומר רך ולבן בעל חוזק לחיצה טוב וניתן לחתוך אותו בקלות עם סכין או מסור. זהו מרכיב חשוב בסוגי עבודות הגבס השונות ומשטח טיח. זה יכול לשמש גם כדי ליצור התקנת קיר גבס בבית שלכם. הגבס מספק משטח חלק וצפוף לצביעה והוא גם מוסיף חוזק לתערובת הגבס.

ביצוע עבודות גבס מעוצבות ועבודות גבס מיוחדות

עבודה בגבס הינה צורת אומנות שאינה עוסקת רק ביצירת עיצוב יפה בבית אלא גם בהבנת סוגי עבודות הגבס השונות. עבודות גבס מעוצבות למשל נעשות בעבודת יד ודורשות הרבה זמן וסבלנות לביצוע ולרוב נעשות בעזרת תבניות המותאמות אישית לכל פרויקט. עבודות גבס מיוחדות גם כן דורשות סבלנות רבה אך הן לרוב פשוטות יותר מהעבודות המעוצבות. הן נעשות בשילוב גבס, צבע ופריטי נוי נוספים ליצירת עיצוב מושלם. ביצוע העבודות עצמן כולל מריחת טיח על פני השטח ועיצובו בעזרת כף ליצירת המרקם הרצוי.

יישום גבס וצבע לתיקונים ולקירות

שילוב של גבס וצבע מספק קירות בעלי מרקם חזק ויציב יותר. שילוב חומרים אלו מונע חדירת מים ומספק תוצאה אידיאלית. שילוב של צבע וטיח יכול גם לעזור לתקן נזקי מים, חורים של מסמרים או קירות מתקלפים. אחת מהדרכים לביצוע סוגי עבודות הגבס והצבע היא באמצעות מריחת טיח על הקירות או התקרה שאותו מחליקים ביד עם שפכטל תוך ערבוב מים. הדרך השנייה היא סיוד בשלושה שכבות. סיוד זה נעשה קודם כל, ע”י שיטוח משטחים, צביעה ולבסוף צחצוח בצבע יבש לגימור אסתטי. על פי דרך העבודה השלישית, צובעים את הקירות מבחוץ וללא טיח מכיוון שצבע חיצוני מחזיק יותר זמן.

החשיבות בהעסקת איש מקצוע מומחה לביצוע העבודות

כשאתם מתכננים לבצע שינויים שונים בעיצוב הבית או לתקן קירות מומלץ שתבחרו באנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום בכדי למנוע נזקים עתידיים מיותרים. ביצוע כל סוגי עבודות הגבס על ידנו מבטיח סטנדרט גימור גבוה ביותר וזאת תוך מקצועיות רבה ותוך שירות אישי והקשבה לצרכיכם. אנו נבצע את כל העבודות במהירות המירבית אך מבלי להתפשר על האיכות וגם במחירים הוגנים. אז לקבלת הצעות מחיר השאירו פרטים כאן

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button