ניאגרה סמויה דולפת

תוכן עניינים

גיליתם נזילה בשירותים? יש לכם ניאגרה סמויה?

תקלות בניאגרות נסתרות אינן שונות מהותית מאלו בניאגרות שירותים רגילות, אך העבודה בדרך כלל תהיה יותר ארוכה בגלל חלקי החילוף והגישה המוגבלת לניאגרה. ברוב המקרים, אין צורך לשבור את אריחי הקרמיקה בכדי לפתור את התקלה וחשוב אם כן לפנות לאינסטלטור המתמחה במנגנון הדחה נסתר וידע לעשות זאת ללא פירוק החיפויים במידה וזה אפשרי. במידה וניאגרה סמויה דולפת עקב סדק בניאגרה עצמה, האינסטלטור יצטרך ככל הנראה לבצע פירוק של אריחי החרסינה, אבל אלו מקרים מאוד נדירים שלא קורים בדרך כלל.

ניאגרה סמויה בעיות נפוצות

ישנן כמה בעיות נפוצות בניאגרות סמויות וחשוב להכיר אותן בכדי להבין מראש מה יכולה להיות הבעיה ולכוון בדרך זו את האינסטלטור המגיע אליכם. רוב הבעיות בניאגרה נסתרת נגרמות משני אטמי גומי קטנים הנקראים פעמון ומצוף. הפעמון הוא טבעת עגולה היושבת מתחת למנגנון ההדחה וסוגרת את החור המוביל את המים לאסלה לאחר ההדחה. אטם המצוף הוא עיגול גומי שטוח שמונע מהמים למלא יתר על המידה את הניאגרה. הגומיות עלולות להישחק לאחר מספר שנים וברגע שזה קורה, מתחילה דליפה של מים מתוך הניאגרה לרצפה. תקלה נפוצה נוספת היא תקלת ציפה. מנגנון הציפה כולל קפיץ המווסת את מפלס המים בניאגרה ובמידה והוא נקבע גבוה מדי, הוא עלו לגרום למים לעלות מעל גובה הניאגרה. בכל הנוגע לניאגרה סמויה בעיות הקשורות לנזילה חשוב לפתור בהקדם על מנת למנוע בזבוז יקר של מים.

האם לתקן ניאגרה סמויה לבד?

לפני שתעשו ניסיון לתקן את הניאגרה לבד, חשוב לדעת כי תיקון תקלות ניאגרה נסתרות שונה מתיקון בעיות ניאגרה רגילות למרות שהבעיות של שתיהן דומות כפי שציינו בתחילת המאמר. תיקונים בניאגרה נסתרת נעשים דרך פתח שירות קטן, בניגוד לניאגרה הנראית לעין שבה כיסוי השטיפה נגיש מאוד. הציוד הוא מותאם לפתח הקטן ויש לדעת איך לאתר את התקלה על מנת לא לגרום לנזק נוסף לניאגרה. אם כן, מומלץ שתפנו כבר עכשיו לאנשי מקצוע מיומנים ולטפל בניאגרה בהקדם ללא עיכובים מיותרים.

טיפול מקצועי בניאגרה סמויה דולפת

להזמנת שירות מקצועי לטיפול בניאגרה סמויה דולפת, צרו קשר עם חברת ברדנית בע”מ הנחשבת לחברה המקצועית ביותר לעבודות שיפוצים ותפעול תקלות בבתים ובמשרדים. החברה כוללת צוות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לתיקון תקלות אינסטלציה לכל סוגי הניאגרות והשירותים.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button