טיפול בנזקי שריפות בת”א

תוכן עניינים

הבית שלכם ניזוק משריפה? זקוקים לצוות שיפוצים בתל אביב?

טיפול בנזקי שריפות בת”א דורש מיומנות וכישורים מיוחדים והוא שונה מעבודות שיפוצים רגילות. נזקים של שריפה אשר אינם מטופלים בצורה מהירה, יכולים ליצור נזקים בלתי הפיכים למבנה הבית או הדירה שלכם ולכן חשוב לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. תשתיות החשמל והמים יכולות להינזק בצורה חמורה וליצור ליקויים במבנה היכולים להופיע רק אחרי מספר חודשים לאחר השריפה. העבודה לטיפול בנזקים של שריפות מתנהלת ב-2 מישורים: המישור הבטיחותי בריאותי ובמישור האסתטי והפונקציונלי. צוות מיוחד של אנשי מקצוע, יגיע לבית שלכם ויטפל בנזקים בצורה יעילה ומהירה על מנת שתוכלו לגור בבית ללא סכנה לבריאות שלכם ושל בני המשפחה.

טיפול בנזקי שריפות בתל אביב עם מומחים בתחום

טיפול בנזקי שריפות בתל אביב כולל בין היתר נטרול של ריחות עשן באמצעות חומרים ייחודיים המיוצרים בטכנולוגיה ירוקה וניקוי פיח מקירות ומרצפות הבית. בנוסף לכך, מתבצע ניקוי של מערכות מיזוג האוויר וניקוי פיח מתעלות מיזוג האוויר על מנת ליצור סביבה בטוחה ובריאה עבור בני המשפחה הגרים בבית. כחלק משיקום הבית, יתבצעו עבודות שיפוצים נרחבות כולל טיח וצבע בכדי להחזיר את הבית למצב הקודם שלו ואף לשפר את מראה הבית בצורה יעילה על פי הדרישות שלכם.

טיפול בנזקי שריפות באזור המרכז לבתי עסק

אם אתם בעלי עסק באיזור המרכז והתרחשה שריפה במבנה שלכם, יש לכם אפשרות להזמין טיפול בנזקי שריפות באזור המרכז עם חברה מקצועית מהוותיקות בארץ בתחום. הטיפול מתבצע באמצעות ציוד מתקדם ומכשור חדיש המיועד במיוחד לצורך שיקום המבנה. לאחר שאיבת המים והייבוש של קירות ומרצפות הבית, הצוות יתחיל בעבודות השיקום ויפנה את כל הפסולת אשר נוצרה כחלק מהשריפה במבנה. העבודות יתבצעו בלוחות זמנים ברורים אשר יקבעו מראש במטרה להחזיר את בית העסק שלכם לפעילות כמה שיותר מהר ללא עיכובים מיותרים.

הזמנת טיפול בנזקי שריפות בת”א

להזמנת אנשי מקצוע לטיפול בנזקי שריפות בת”א, צרו קשר עם חברת ברדנית בע”מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום בישראל. צוות החברה מבצע מאות שיקומי מבנים לאחר שריפות בכל שנה ומשתמש במכשור המתקדם ביותר בכדי לקצר את תהליך השיקום של המבנה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות החברה יגיע אליכם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button