חברת איטום

תוכן עניינים

מה היתרונות בשכירת חברת איטום

בעקבות שינויים קיצוניים במזג האוויר, בכל עונות השנה, ובעקבות בלאי של מבנים, עלינו להיות מודעים לכך שאם נרצה לשמר את הדירה שלנו, בכל המובנים ולכמה שיותר זמן, אז חשוב לדאוג לתחזוקה שוטפת של הגג.

אמנם הגג הוא לא המחשבה הראשונה שלנו כשנחשוב על שיפוצים בבית, אבל בהחלט מדובר בתיקון מאד חשוב שיכול להבטיח בטיחות, כמו גם עליה בערך הבית, היות והוא שמור היטב.

למה צריך איטום גג

הגג שלנו, זה שמגן על הבית שלנו ועלינו מהתנאים בחוץ ומספק לנו את המחסה הנדרש, גם הוא יכול להיות קורבן לבלאי, עבודות תחזוקה לא מקצועיות מהעבר, או קורבן למזג אוויר שהולך ונהיה קיצוני יותר ויותר.

במידה והבית בו אנו גרים הוא לא חדש או מיד ראשונה, לא באמת נוכל לדעת אילו שיפוצים התבצעו בו לפני ולכן מומלץ לוודא שיש איטום גג נאות ותקני, לדוגמא חשוב לוודא שהאיטום לא התבצע עם אסבסט מסוכן ורעיל.

איך מבצעים איטום דירה או גג

מטרת איטום דירה היא לוודא שלא ייגרמו נזילות אם התפוררות הגג עקב רטיבות ובלאי. לכן, חשוב לעשות שימוש בחומר שמונע בדיוק מקרים אלו. נהוג לבצע שימוש בחומר הדמה נפט, לדוגמא יריעות ביטומניות. יריעות ביטומניות הם יעילות בעיקר, היות והן מאד דומות בשימושן לזפת שאוטמת לגמרי ומבודדת נוזלים וחדירתם לתוך הבטון של הגג והקיר.

כמו כן, ניתן להשתמש בכל חומר או פאנל המאושר על ידי משרד התקנים, כמו פלרוף.

איפה נמצא חברת איטום אמינה

היות וישנה חשיבות מאד גדולה לאיכות החומר שאתו מתבצע האיטום, ישנה אם כן גם חשיבות מאד גדולה למקצועיות שבה ההליך מתבצע. לכן, אנו זקוקים לשירותיה של חברת איטום מקצועית, ומורשית לעבודה בגובה ובחומרים מסוגים אלו.

חברת ברדנית בע”מ היא חברת איטום, בעלת וותק של לא פחות מ-15 בתחום השיפוצים והאיטום, עבור מבנים בלויים וחדשים כאחד. תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע באופן מקצועי, אך גם בעירוב ושיתוף מלא שלכם מבחינת ההליך ולוח הזמנים.

לסיכום

חשוב לוודא שקיימת תחזוקה מספקת עבור הגג והדירה שלנו ולכן יש לדאוג לשכור את שירותיה של חברת איטום, שתבצע תחזוקה תקינה ובטוחה לגג שלנו, על מנת למנוע דליפות, קריסה ובלאי.

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button