ביצוע שליכט צבעוני

תוכן עניינים

הקדמה- מהו שליכט

שליכט היא למעשה מילה בגרמנית שפירושה “פשוט” או “רגיל”. באמנות, מונח זה מתייחס לסוג ציור עם מעט צבעים. השליכט הצבעוני הפנימי הוא צורת שליכט בה עושים שימוש בצבעים רק בעיצוב הפנימי של הקירות הפנימיים. וזאת בשונה משליכט צבעוני חיצוני, בו משתמשים בצבעים גם בחלק הפנימי וגם בחלק החיצוני של הבית. כך שביצוע שליכט צבעוני פנימי כולל שימוש רק בשני צבעים בעוד שהשליכט הצבעוני החיצוני כולל שימוש בצבעים שונים בגוונים בהירים וחיים שבולטים על גבי הרקע.

ביצוע שליכט צבעוני לשיפור נראות הבית

לפני שמתחילים בביצוע השליכט הצבעוני בבית, תצטרכו לבחור מבין מגוון הצבעים המוצעים לכם ולבדוק האם הם מתאימים לעיצוב הכללי של הבית מבחוץ ומבפנים. כמו כן, חשוב לדעת כי שליכט בעל עמידות גבוהה ביותר בפני נזקי רטיבות לכן מומלץ גם להשתמש בו בחדרי האמבטיה, השירותים והמקלחת. טרנד נוסף בכל מה שקשור לשליכט צבעוני לעיצוב פנים הוא הוספת שליכט לסלון הבית. ביצוע שליכט צבעוני עם נצנצים עדינים למשל, יכול להוסיף רבות למראה היוקרתי של הבית ולהרשים את כל מי שייתקל בו.

שליכט צבעוני לכיסוי סדקים או “חורים”

כיום בהחלט ניתן לבצע שליכט צבעוני גם על קירות צבועים ותהליך זה אף נפוץ מאוד. שכן אחד מהיתרונות הבולטים ביותר בשימוש בשליכט צבעוני הוא היכולת שלו לכסות באופן יעיל סדקים או “חורים” שנגרמו בגלל שכבת הצבע החיצונית של הקיר. השליכט למעשה יכול לשמש ככיסוי ואף לתיקון כשלים אסתתטיים ופונקציונליים כאחד, אך גם לשמש כשכבת צבע חדשה שדואגת גם לתיקון כשלים וגם מוסיפה כמובן לנראות הקירות.

מזמינים אתכם להנות מעבודות שליכט ללא רבב

אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון רב בביצוע שליכט צבעוני בפנים או מחוץ לבית יעשו הכל כדי לבצע את כל עבודות השליכט הצבעוני לשביעות רצונכם וללא פגמים. אנו נשמח לייעץ לגבי היכן מומלץ לבצע שליכט ונעזור לבחור את העיצוב והגוונים המתאימים ביותר. השליכט הצבעוני שלנו גם אטום למים כך שהוא גם ישדרג את הנראות וגם יגן על הקירות באפקטיביות רבה. לסיכום, יחד עם הליווי המקצועי והכלים המתקדמים ביותר שלנו, תוכלו גם אתם להנות מפתרון מדויק ומתוצאה מושלמת. אז לייעוץ והכוונה השאירו פרטים כאן

תוכן עניינים

תחומים נוספים

ברדנית - 15 שנות ניסיון
בשיפוצים ועבודות גמר

השאירו פרטים לייעוץ והכוונה ללא עלות:

מדוע לבחור בנו?

ניסיון רב

חברת ברדנית בע"מ מורכבת מצוות מקצועי עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה

פתרונות מתקדמים

החברה מעניקה פתרונות אופטימליים לשיפוצים קטנים וגדולים ולמגוון רחב של עבודות ופרויקטים

עמידה בלוח זמנים

אתם קובעים את לוחות הזמנים – אנחנו כאן כדי לספק את המענה המושלם עבורכם

שירות ויחס אישי

השירות שלנו הוא השירות האישי, הצמוד והמכבד שכל לקוח ראוי לו

Call Now Button